Czy można pić kakao codziennie podczas odchudzania?

Czy mogę pić kakao codziennie podczas odchudzania? Jestem uzależniona od cukru i to w jakiś sposub pomaga nie jeść słodyczy. Tym bardziej że mieszkam z mamą i ona zawsze coś przyniesie.

Kakao zawiera wiele substancji aktywnych korzystnie wpływających na zdrowie. Jest bogate w składniki mineralne: 100g tego proszku zawiera średnio 1900mg potasu, 138mg wapnia, 660mg fosforu, 420mg magnezu, 10mg żelaza, 6,5mg cynku, 3,7mg miedzi oraz 2,5mg manganu. Najlepsze podczas diety to kakao naturalne Najlepiej wybrać kakao naturalne na bazie chudego mleka!