Czy można stosować tabletki z koenzymem Q po leczeniu raka tarczycy?

2 lata po leczeniu raka brodawkowatego tarczycy 2-krotnym dużym jodem promieniotwórczym I-137, pod kontrolą lek., b.dobre wyniki. Czy mogę zażywać np.tabl.koenzym Q, kolagen, witaminy, itp. suplementy? Czytając np. o Q10 w jakich przyp.się zażywa-przydałoby mi sie go zażywać oraz kolagen, ale nie wiem: czy "rakowcy" w ogóle mogą zażywać suplementy?

Można, ale oczywiście w zalecanych, umiarkowanych dawkach unikając witamin pobudzających namnażanie komórkowe np. wit. B12, wit A i E.