Czy można wykonać kilka badań RTG jednego dnia?

Mam skierowania na kilka badań RTG (Rtg kręgosłupa szyjnego - AP bok, Rtg klatki piersiowej, Rtg kręgosłupa lędźwiowo krzyżowego AP Bok). Czy mogę wykonać je wszystkie jednego dnia bez obawy o szkodliwy wpływ promieniowania?

Dziwne jest to że ktoś je zapisał, czy było takie zalecenie lekarskie czy jest to zwiazane z badaniami okresowymi? Jesli jest to zalecenie lekarskie to wydaje mi sie błędem i na pewno nie wykonywał bym ich w jednym terminie. Co do bezpieczeństwa to zdaje się że promieniowania obecnych aparatów sa dużo mniejsze ale i tak osobiście nie wykonał bym ich w krótkim czasie.