Czy nie ma przeciwwskazań do korzystania z vacumed z kremem antycellulitowym?

Prosze o pomoc. Mam 25 lat i zauważam u siebie problemy z cellulitem jak i z pajączkami na udach. Czy nie ma przeciwwskazań do korzystania z vacumed z kremem antycellulitowy. Czy nie jest tak, że na jedno sobie pomagam a na drugie szkodę? Krem bardzo rozgrzewa, jeszcze dodatkowo owija się folią. Proszę o odpowiedź

Dzień dobry, nie to przeciwwskazaniem. Jak najbardziej w czasie kuracji antycellulitowych warto stosować pielęgnację w domu, poprzez stosowanie kremów antycellulitowych masując skórę masażerem. Krem rozgrzewający może powodować, że z czasem na nogach pojawiając się będą pajączki.

pozdrawiam