Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Badanie moczu na bilirubinę

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

nie należy łączyć leku Euthyrox z żadnym innym lekiem, a nawet suplementem diety. By zapewnić jak najlepszą wchłanialność syntetycznej lewotyroksyny, a tym samym optymalny poziom hormonów tarczycy, lek należy przyjmować na czczo, co najmniej 1-2 godziny przed spożyciem pierwszego posiłku i zażyciem jakichkolwiek innych leków.

Proszę zapoznać się z tym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/jak-przyjmowac-leki-na-tarczyce-zapytalismy-specjalisy.

Oznacza to, że antybiotyk powinna Pani przyjmować, zachowując odstęp czasowy pomiędzy dwoma lekami. Jednocześnie proszę pamiętać o zażywaniu leków osłonowych w trakcie, a także po zakończonej antybiotykoterapii.

Więcej informacji na temat zażywania antybiotyków odnajdzie Pani w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/jak-prawidlowo-przyjmowac-antybiotyki.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy