Czy odchudzanie bez ćwiczeń jest możliwe?

Mam 160 cm wzrostu i ważę 77 kg, muszę zrzucić jakieś 15 kg, kolejny raz mam zamiar zacząć dietę. Pytanie moje dotyczy właśnie odchudzania. Czy można zrzucić tak dużo kilogramów bez ćwiczeń? Mam zerwane acl, za rok mam artroskopię i do tego czasu muszę się bardzo oszczędzać - zero ćwiczeń. Bardzo proszę o pomoc!!
ponad rok temu

Witam serdecznie, oczywiście jest to możliwe - jednakże zajmie więcej czasu. Przy właściwie ułożonej diecie, a przede wszystkim - jej przestrzeganiu możliwe byłoby zrzucenie 15 kg w 5-6 miesięcy. Jeśli jest to możliwe i nie ma przeciwwskazań lekarza to proszę zamiast ćwiczeń włączyć regularne spacery, czy szybsze marsze. Na pewno ułatwi to sprawę :)