Czy osłabienie na diecie jest normalne?

Witam, od tygodnia jestem na diecie i zauwazylam ze po paru dniach czuje osłabienie, czy to normalne?

Witam serdecznie,
w początkowym etapie diety może wystąpić uczucie osłabienia, które jednak powinno minąć. Z moich doświadczeń wynika, że przez kilka pierwszych dni pacjenci czują się gorzej ( efekt zmiany diety, oczyszczania organizmu), natomiast później mają zdecydowanie więcej energii niż przed dietą. Jeśli uczucie osłabienia nie minie, to prawdopodobnie stosowana dieta jest dla Pani nieodpowiednia i wymaga modyfikacji. Taka dieta może nie przynieść zamierzonych rezultatów.
Pozdrawiam