Dieta redukująca tłuszcz dla 39-latka

Witam .trzymam dietę kolejną z wielu.Redukcja tłuszczu. Waga 102kg, wzrost180cm .Dzienne wartosci odrzywcze to; węglowodany 150gr.Białko 140gr Tłuszcz 40gr.To składniki kontrolowane.Dają ok; 1550kalori.Niekkntrolowane są warzyw, kawa, vutaminy w (TAB).Czy to bezpieczna dieta? Do tego ćwiczenia Hit-Fit.

Witam,

Przedstawione przez Pana ilości białka, tłuszczu i węglowodanów wskazują, że dieta nie jest prawidłowo zbilansowana. Udział białka w diecie jest zbyt duży, natomiast za mało jest węglowodanów. Takie zestawienie początkowo może przynieść korzystne rezultaty, jednak będą one krótkotrwałe, a po zaprzestaniu diety może dojść do efektu jo-jo.

Pozdrawiam,
Paulina Liszka