Czy osoba na diecie może stosowac preparaty Lida?

Witam mam pytanie bardzo prosze o pomoc,cierpie na depresje sarkoidoze nadwage,mam slaba psychike i motywacje.Moja nadwaga to 25 kg. wzrost 166cm mam 35 lat i smutki zajadam i pije slodkie wino,gdy próbuje sie odchudzac szybko mija mi ta chec.Lepiej abym wogole nie jadla a co z preparatem Lida ? czy moge go uzywac,bardzo prosze o pomoc.

Dzień Dobry Pani,

Ja zdecydowanie Pani odradzam.

Zachęcałabym Panią, by wypracowała Pani w sobie takie codzienne funkcjonowanie, które poprzez Pani styl życia był skuteczny w utrzymaniu zadowalającej wagi ciała.

Chcę się z Panią podzielić taki przesłaniem, którym często dzielę się na Portalu Abc Zdrowie, ze:
Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com