Czy picie kawy zbożowej może w jakiś sposób zaszkodzić organizmowi?

Chciałabym się dowiedzieć czy picie kawy zbożowej może w jakiś sposób zaszkodzić organizmowi? Naprawdę bardzo lubię ją pić, dodam że wypijam około 4-5 kubków na dzień - natomiast szczerze zastanawiam się czy oprócz bogactwa witamin posiada również jakieś negatywne skutki? Pozdrawiam.

Nie kawa nie powinna zaszkodzić jeśli pije się ją 4 razy dziennie. Może to mieć wpływ na mniejsze wypijanie Pani ilości wody w organizmie ... co nie jest wskazane. Jeśli wypija Pani 1,5 litra wody i 4 kawy zbożowe to nie ma Pani o co się martwić.