Czy po depilacji laserem diodowym cebulki włosa są zniszczone nieodwracalnie?

Dzień dobry, Czy po depilacji laserem diodowym cebulki włosa są zniszczone nieodwracalnie? Zastanawiam się nad przyjmowaniem biotyny na wzmocnienie oraz szybszy wzrost włosów na głowie, ale nie chcę by jednocześnie odrosły mi włosy na ciele, które poddałam depilacjilaserowej. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Dzień dobry,

Podczas zabiegu epilacji laserowej jesteśmy w stanie usunąć te włosy, które rosną w chwili zabiegów, natomiast biorąc pod uwagę fakt, że w naszym organizmie zachodzi nasa procesów to za jakiś czas pod wpływem hormonów mogą nam wyrosnąć nowe włosy. Dlatego tak istotne jest wykonywanie raz na jakiś czas zabiegów przypominających. Jeśli chodzi o suplenemtację biotyny to będzie ona miała wpływ nie tylko na włosy na głowie, lecz na całe Pani owłosienie.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry, nasz organizm potrafi się regenerować i mimo wykonanych zabiegów epilacji laserowej włosy mogą odrastać. Podczas suplementacji biotyny kuracja będzie miała wpływ na cały organiazm nie tylko na włosy na głowie.
Pozdrawiam serdecznie