Czy po laserze CO2 będę musiała brać wolne w pracy?

czy po laserze Co2 na rozstępy, które posiadam na udach będę musiała brać jakieś wolne w pracy czy nie trzeba bedzie zadnej rekowalescnencji poniewaz nie jest to aż taki zabieg. Boję się bólu po zabiegu jak zejdzie znieczulenie.

Po zabiegu laserowym CO2 w okolicach ud zwolnienie lekarskie nie będzie potrzebne. Warto zaplanować tak zabieg aby najtrudniejszy okres wypadał w weekend.
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, jeśli zabieg będzie wykonywany na udać to zwolnienie nie będzie tutaj konieczne. Warto umówić zabieg tuz przed weekendem. Gdy znieczulenie minie w domu można robić okłady z lodu, zabezpieczając kompresy jałowymi gazikami.
Pozdrawiam serdecznie