Czy powinnam zaprzestać ćwiczeń?

Witam. Jestem 3,5miesiaca po cc. 1,5 tyg temu zaczęłam dość intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha M.in. brzuszki i jazda na rowerze stacjonarnym. Jednakże od 4 dni czuję ból brzucha przy czym występują lekkie krwawienia. Nie wiem czy powinnam zaprzestać ćwiczeń czy to po prostu miesiaczkowanie. Dodam że miesiaczke ostatnia dostalam 26 lutego

Oczywiście, że za wcześnie rozpoczęła Pani trening siłowy, który należy natychmiast przerwać. Proszę odczekać jeszcze 4 tygodnie i rozpocząć trening cardio, a do siłowego można wrócić najwcześniej 6 miesięcy po cięciu cesarskim, a najlepiej po roku. Pozdrawiam

Dzień dobry,

w ramach profilaktyki proszę zmniejszyć ilość ćwiczeń, lub włączyć takie, które nie obciążają jamy brzusznej.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga