Czy powrót do Polski jest dobrym pomysłem?

Dzien dobry! Mam 18 lat, w 2014 roku wyprowadziłam sie do usa i wzielam slub w wieku 17 lat. W tym roku skończyłam liceum i dostalam zielona kartę, ale mimo to jestem bardzo nieszczęśliwa. Czuje, ze chcialabym wrocic do polski, ale nie wiem czy jest to dobre rozwiazanie. W usa nie mam nikogo poza mężem Amerykaninem i jego rodzina. Jestem cały czas smutna, poirytowana, rozgoryczona i samotna. Jedyne o czym myśle to moje życie w Polsce z przed wyjazdu i czy powinnam wrocic.

Dzień dobry,

jako psycholog nie mogę Pani poradzić czy powrót do Polski jest dobrym pomysłem i czy poprawi przez to Pani samopoczucie. Mogę jedynie polecić wizytę u psychoterapeuty i pomoc w odpowiedzeniu wspólnie na pytanie czy powodem Pani złego samoppoczucia jest pobyt w USA czy może ma inne przyczyny.

www.zajaczkowski-psychoterapia.pl
Adam Zajączkowski