Problemy z powrotem do kraju

jak wrocic do polski jak sie niema pieniedzy i pracy zeby zarobic na wyjazd bo kolega nas wykrecil?

Dzień dobry!

W Państwa obecnej sytuacji kluczowe będą z pewnością porady prawne, finansowe i natury pomocy społecznej. Istnieją organizacje oferujące takiego rodzaju wsparcie, o których informacje znaleźć można w Internecie. Być może pierwszym kontaktem mogłaby być organizacja polonijna w Państwa obecnym miejscu pobytu. Zawsze niezwykle cenna jest również pomoc i wsparcie życzliwych ludzi - rodziny, dalszych krewnych, przyjaciół. Warto odbudowywać pozytywne relacje z przeszłości.

Pozdrawiam!

znaleźć miejsca, gdzie są wywieszane oferty pracy i ją podjąć, pytać wszystkich, zwrócić się do stowarzyszeń pomagajacych Polakom itp