Zdrada partnera a odpowiednie działania

Jesteśmy po 50 jesteśmy skłóceni z rodziną o drogę.Brak pożycia,rozmowy.Wyjazdy męża,zmiana ubioru,'spotkania z kolega',nie nocuje w domu. Jestem prawie pewna że ma kogoś w moim wieku.Wydaje prawie wszystkie swoje pieniądze i nasze oszczędności ,nie robię awantur.Raz na tydzień pokazuje się często jak mnie niema w domu.Mamy duży kredyt do spłacenia .powiedział żebym się nim nie interesowała . Znalazłam adres ,nazwisko kobiety.Jest z mojego rocznika.Chodzę do ko ścioła,o nic nie pytam. Co robić.

Warto spotkać się z psychologiem. Nie tylko udzieli wsparcia, ale pomoże pracować nad sobą- rozwijać umiejętność stawiania granic, asertywności, uważności na własne potrzeby, rozumienia swoich emocji i podążania za nimi. Pomoże także działać, gdy już będzie Pani wiedziała, czego naprawdę chce i potrzebuje w tej relacji.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, zachęcam do szczerej i otwartej rozmowy z mężem, musicie państwo ustalić jak dalej chcecie prowadzić wasze życie. Pomocna może się okazać wspólna wizyta u terapeuty dla par. Pozdrawiam.

Witam , ponieważ małżonek nie wyraża chęci porozumienia na obecną chwilę warto zatroszczyć się o siebie w tym trudnym dla Pani czasie- korzystać ze wsparcia życzliwych osób, zająć się dostępnymi w okolicy aktywnościami (np. yoga, spacery, rower, itp. -przebywanie na świeżym powietrzu, w otoczeniu innych dobrze wpływa na nasze samopoczucie), bardzo wskazana byłaby również pomoc psychologiczna, która "postawi Panią na nogi" i pomoże przetrwać najtrudniejszy okres. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, Monika