Jak pomóc sobie po zdradzie partnera?

Dzień dobry mam 21 lat zdradzilam swojego chlopaka z którym byłam 3 lata i pół roku zareczona.. powiedziałam mu odrazu. Jestem teraz z tym drugim facetem ale powoli dociera do mnie ze kocham mojego pierwszego faceta. Wymieniamy się wiadomościami mówi ze czuje cos do mnie jeszcze ale nie może już ze mną być i ze mam za swoje. teraz wiem ze go kocham i popełniła błąd. Strasznie się z tym czuje

Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Przyjrzenia się swoim emocjom i motywacji do zmiany, pracy nad sobą, która pozwoli Pani w przyszłości unikać działań, które w efekcie są destrukcyjne także dla Pani. Dodatkowo psycholog udzieli wsparcia i pomoże poradzić sobie z okresem żalu po stracie, odbudowywania zaufania, poczucia bezpieczeństwa i wartości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, zachęcam panią do szczerej i otwartej rozmowy z pierwszym partnerem. Myślę, że wiele zależy od jego decyzji. Pozdrawiam.

Witam, Panią, zapewne przeżywa Pani trudne chwile i poszukuje Pani jakiejkolwiek ulgi. Zdecydowała się Pani na krok, którego teraz Pani żałuje, może chciałaby Pani cofnąć czas. Może Pani pomyśleć o tym wydarzeniu jak o kolejnym doświadczeniu w swoim życiu, które coś pokaże, może coś rozjaśni. Może wcześniej nie miała Pani takiej jasności, że poprzedni partner jest aż tak ważną i niezastąpioną osobą. A może nawet decydując się na zmianę i tak żałuje Pani tego, co było i minęło. Może trudno się pożegnać, zrezygnować i pozwolić komuś odejść. Trzymam kciuki za Pani poszukiwania.