Jak poradzić sobie ze zdradą partnera życiowego?

Ja o zdradzie męża dowiedziałam się cztery dni temu targaja mną różne emocje nie umiem określić czy bardziej go kocham czy nienawidzę mam ochotę położyć się i już nie wstać mąż płacze żałuje przeprasza ale jakoś nie robi to na mnie żadnego wrażenia niewiem co mam zrobić wyrzucić to z domu rozwiesc się boję się gadania ludzi i tego czy moje dzieci sobie z tym poradzą

Witam,

Pani silne emocje są jak najbardziej zrozumiałe.
Jakąkolwiek nie podjęłaby Pani decyzję, co do przyszłości swojego związku, gorąco Panią zachęcam do rozpoczęcia terapii małżeńskiej. Terapia nie tylko pozwoli Pani przejść przez trudny czas pod względem emocjonalnym, ale przede wszystkim jest szansą na przyszłość - na podjęcie najkorzystniejszej dla Państwa decyzji, zrozumienia co się stało pod względem psychologicznym, a także jak żyć dalej.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek