Czy powrót do narzeczonego to dobry pomysł?

Mialam narzeczonego, razem od 5 lat. 2 mies. temu on postanowil sie wyprowadzic bo "nie czuje sie szczesliwy". Jednak caly czas utrzymujemy przykacielski kontakt (glownie sms) przy ostatnim spotkaniu doszlo do seksu. Powiedzial ze dalej mnie lubi ale nie chce pogorszyc sytuacji. Chcialabym zeby wrocil. Jak go odzyskac zeby nie sploszyc? To jednak powinna byc jego decyzja. Czy np zaproszenie go na obiad to dobry pomysl? Wiem ze dalej cos do mnie czuje (milosc czy sympatia?) On nie mowi otwarcie..

Witam Panią. Proszę uważać na budowanie związku wyłącznie na Pani odpowiedzialności. Tak naprawdę czytając to, co Pani napisała nie potrafię odgadnąć intencji Pani byłego narzeczonego. To on po 5 latach postanowił się wyprowadzić. Im bardziej było to dla Pani nagłe, niespodziewane tym bardziej doświadczyła Pani bardzo trudnych uczuć. Tymczasem napisała Pani o ostrożności, żeby go nie spłoszyć. Proszę bardziej być w kontakcie ze sobą i swoimi uczuciami. To pewne, że zainwestowała Pani emocjonalnie bardzo dużo w tą relację i trudno się Pani pogodzić, że ta "inwestycja" nie przyniosła oczekiwanych korzyści. Dlatego potrzebuje Pani rozróżnić swoje potrzeby, oczekiwania, wyobrażenia od rzeczywistości. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie,
w Pani sytuacji należałoby upewnić się co do rzeczywistej przyczyny odejścia i być może lęku chłopaka przed zaangażowaniem uczuciowym,trwałym związkiem itp.Zachęcałabym także do skorzystania ze wspólnej wizyty w gabinecie psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.