Brak kontaktu z narzeczonym

Witam jestem z narzeczonymponad 2 lata on mieszka na wsi ja w miescie do tej pory spotykalismy sie jeden dzien w tygodniu i w weekend on ma do mnie 30 km jazdy samochodem za tydzien bedzie pracowal w innej pracy gdzie od 6 do 14 bedzie pracowal a po kilku dniach od 14 do 22 bo na dwie zmiany nie bedziemy mieli zadnego kontaktu nawet telefonicznego on powiedzial ze co go to obchodzi ze nie bedziemy miec zadnego kontaktu proszeo rade

Odpowiedz sobie na pytanie co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w narzeczeństwie, a później małżeństwie- jakie ma ono być, jakie Twoje potrzeby spełniać, jaka chcesz się w nim czuć. I jakiego potrzebujesz mieć w związku z tym partnera- czy takiego który już na początku mówi otwarcie o tym, że kontakt z Tobą jest dla niego zbędny? czy właśnie z kimś takim chcesz spędzić resztę życia? przemyśl sobie wszystko na spokojnie, przeanalizuj sytuację- wnioski nasuną się same. A jeśli pojawią się problemy i obawy w związku z tymi przemyśleniami to może warto udać się po wsparcie psychologa? Pozdrawiam, Monika

Dzień dobry.

Z Pani opisu trudno uznać, że związek, w którym Pani jest można nazwać "narzeczeństwem". Bardziej to wygląda na jakiś rodzaj weekendowej relacji, z dodatkiem seksu - bo jak rozumiem podczas spotkań raz w tygodniu go ze sobą uprawiacie.
Niewiele napisała Pani o uczuciach, które Panią z partnerem łączą oraz o oczekiwaniach wobec związku. Być może warto zastanowić się nad jego jakością oraz o własnym w nim miejscu. Niewątpliwie trzeba by porozmawiać o tym z chłopakiem i doprecyzować, jak Pani rozumie "narzeczeństwo" i z czym ono się według Pani wiąże.

Pozdrawiam