Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy przy cukrzycy mogę zażywać białko?

Witam od ponad 2 lata leczę się na cukrzycę typu 2, schudłam ponad 20 kg. Moja ciało zrobilo si bardzo wiotkie, i trzęsie jak galaretka, ćwiczę, ale to niewiele pomaga. Czy mogę przy cukrzycy zażywać bialko/proteiny jakoś się suplementowac, w jakich ilościach? tak aby pomóc mięśniom się zbudować. Żeby ciało lepiej wyglądało. Mam 35 lat
KOBIETA, 35 LAT 4 miesiące temu

Jak zapobiec cukrzycy typu 1?

Cukrzyca wykrywana jest u coraz większej ilości osób. To obecnie choroba cywilizacyjna. Wyróżniamy kilka typów tego schorzenia. Czy wiesz, jak radzić sobie z cukrzycą typu 1? Sprawdź to.

Dzień dobry,

białko dostarczamy codziennie w diecie- dieta powinna być odpowiednio zbilansowana. Jeśli odchudzanie było zbyt szybkie i nie było aktywności fizycznej, ciało może właśnie tak wyglądać. Należy wtedy wprowadzić aktywność - najlepiej ćwiczenia siłowe oraz zbilansowaną dietę. Być może potrzebna będzie też suplementacja np. kolagenem, aby wesprzeć skórę. Zapraszam po gotowe zbilansowane jadłospisy, proszę oblicz swoje zapotrzebowanie i wybrać którąś z diet, są szybkie i smaczne. Moi pacjenci mogą potwierdzić :)

www.akademiazz.com.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy