Czy przy karmieniu mogę spożywać odżywkę białkową do śniadania?

Witam, jestem mamą 11 miesięcznego bobasa. Wciąż karmię piersią, głównie do snu. Jestem osobą aktywną fizycznie, przed ciążą trenowałam na siłowni i wspomagałam się odżywkami. Czy przy karmieniu mogę spożywać odżywkę białkową do śniadania? Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam!

Mgr Martyna GorczyĹska

Na czas karmienia lepiej wstrzymać się z tego typu specyfikami. Jednakże nawet dla osoby aktywnej fizycznie odżywki białkowe nie są potrzebne. Dużo lepiej na Pani kondycję i wytrzymałość przy treningach wpłynie dobrze zbilansowana dieta, niż suplementy. Jeżeli nie potrafi sobie Pani poradzić z samodzielnych doborem odpowiednich produktów polecam udać się do dietetyka po pomoc. Zapraszam również do mojego gabinetu:
www.jemzdrowo.net

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
odżywki białkowe nie były testowane na matkach karmiacych, radziłabym zwiększyć ilość białka w śniadaniu z naturalnych produktów.
Pozdrawiam