Czy przy nerwicy lękowej można przyjmować Kabergolinę?

Czy po przebytej nerwicy lękowej można przyjmować kabergolinę? W przeciwwskazaniach zapisane są zaburzenia psychiczne, w związku z czym mam pewne wątpliwości

Kiedy w ulotkach, jako przeciwwskazanie do stosowania leku, są wymieniane "zaburzenia psychiczne" to dotyczy takich zaburzeń jak schizofrenia, choroba afektywna czy inne psychozy, a nie nerwicy czy zaburzeń osobowości. Do tego jeśli Pani swoją nerwicę określa jako "przebytą" to proszę się nie przejmować i stosować do zaleceń lekarza, który zlecił Karbegolinę.