Czy rozdrażnienie to efekt odstawienia leków na depresję?

Witam.. Mam problem nie wiem co sie ze mna dzieje... Mam leki na depresje haropelidor i przestalam je pic bo zapomnialamm i zas jestem nerwowa wszystko mnie drazni znow sie zaczelam ciac jestem zmeczona krzycze mysle o smierci... Czy to przez to ze nie pije tych glupich lekow.???

Dzień dobry. Leków antydepresyjnych nie powinna Pani odkładać samodzielnie, jeśli zaś dojdzie do sytuacji przerwania zażywania powinna Pani skonsultować się z psychiatrą w celu wznowienia leczenia farmakologicznego. Warto również podzielić się z lekarzem swoimi objawami po odstawieniu. Sądząc z Pani opisu, w Pani sytuacji konieczne jest rozpoczęcie psychoterapii.
Pozdrawiam

http://psychoterapia-krakow.net/