Dlaczego po jedzeniu mam wyrzuty sumienia?

Witam, Na pocatku 2017 roku zaczelam sie odchudzac z wagi 71 kg zeszlam do 49 kg przy wzroscie 154cm. Bylam u lekarza, zadnych niedoborow nie ma wszystko przebieglo zgodnie z moim zdrowiem. Aczkolwiek ja dostalam obsesji, cokolwiek zjem mowie sobie ze bede gruba. Po zjedzeniu czegokolwiek mam wyrzuty sumienia, twierdze ze juz przytylam. Mimo szczerych checi nie potrafie sobie z tym poradzic. Prosze czy wiedza panstwo co mi dolega. Jestem tym juz zmeczona. Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam, Martyna

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać.

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Odżywiania, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (komplementarnego) leczenia.

Życzę Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605