Czy są jakieś leki przeciwlękowe, które można przyjmować z glucophage?

Witam, cierpię na hipoglikemie reaktywna przy hiperinsulinizmie, biorę leki 1000mg glucophage dziennie łykam 250g przed każdym posiłkiem. Niestety diagnostyka hipoglikemii trwała kilka miesięcy a objawy miałam okropne dochodziło do silnych zasłabnięć, przez to ze trwało to tak długo nabawiłam się potężnych lęków niechętnie wychodzę z domu tylko wtedy gdy muszę, potwornie boje się ze dostanę hipoglikemii gdzieś na ulicy. Nie mogę żyć jak normalny człowiek nigdy wcześniej nie miałam lęków. Nie mogę wsiąść do samochodu bo wtedy panika jest największa. Zastanawiam się czy są jakieś leki przeciwlękowe które można przyjmować z glucophage i które nie będą miały wpływu na spadki cukru?

Witam!
Proponuję zgłosić się do Poradni Zdrowia Psychicznego - oni znają się na lekach przeciwdepresyjnych i przeciwlękowych, ponadto zaburzenia lękowe można leczyć innymi sposobami (bez farmaceutyków), z pewnością zaproponują Pani najwłaściwszą opcję.
Powodzenia
W. Łuczkowski.