Czy są jakieś sposoby, żeby wytrzymać dłużej podczas stosunku?

Witam Chce współżyć pierwszy raz z dziewczyną ale boję się że szybko skończę. Czy są jakieś sposoby żeby wytrzymać dłużej w stosunku?

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z silnymi emocjami, często stresem i mogą pojawiać się różnorodne trudności. Nie jest możliwe zaplanować czasu trwania pierwszego stosunku i idealnie zrealizować ten plan. Zachęcam przede wszystkim do pozytywnego nastawienia i nie zakładania ani negatywnych, ani nazbyt idealistycznych scenariuszy.

Pozdrawiam!