Czy są skuteczne leki na redukcję wagi u osoby z insulinoopornoscią?

Mam 28 lat, mam insulinooporność, niedoczynność tarczycy i dużo przytyłam.Diety u mnie są nieskuteczne, czy są skuteczne leki aby przywrócić organizm do normy.Dziękuję za poradę

Nieskuteczność Pani diety może wynikać z przestrzegania ogólnodostępnych, typowych diet, które nigdy nie są dobre, szczególnie dla osób ze schorzeniami. Sugerowałabym wizytę u dietetyka (stacjonarnie bądź drogą online), który pomoże Pani w stworzeniu indywidualnego planu żywieniowego, który będzie skuteczny w Pani, indywidualnym przypadku.

Dzień dobry,

pojęcie dieta zostało przez Panią użyte ale niestety nic nam to nie mówi jaki rodzaj diety ma Pani na myśli. Czy Pani diety były bilansowane przez dietetyka? Jeżeli nie to powinna się Pani z nim skontaktować. Tylko taki indywidualny plan żywieniowy daje pewność na powodzenie redukcji masy ciała.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga