Czy Metocard powoduje tycie?

Witam serdecznie mam 22 lata ważne 65 kg 170 wzrostu zaczęłam dopiero co się odchudzać na diecie prowadzonej przez dietetyka .Zazywam metoacrd 50 na zaburzenia czynności serca zazywam 25 mg 3 razy dziennie po 6 godzin .Wyczytałam że osoby przyjmującej metocard mogą mieć problem z utratą wagi czy to prawda?bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam

Dietetyk, który Panią prowadzi powinien dostać tę informację podczas układania indywidualnego planu żywieniowego. Przy prawidłowo zbilansowanej i dostosowanej diety do Pani potrzeb, redukcja masy ciała powinna przebiegać bez większych problemów.

Dzień dobry,

odchudzanie może być wolniejsze - jednakże jeśli jest Pani pod stałą opieką dietetyka to redukcja jest możliwa.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga