Czy Sanbioflex uzależnia?

Czy sanbioflex uzależnia?? Chodzi mi o to czy może się tak stać że organizm przyzwyczai się do podawanego kolagenu i przestanie sam wytwarzać..Jeżeli tak to po jakim czasie średnio.. Dziękuję

Organizm wykorzystuje podany kolagen tak jak każde inne białko = trawi i koniec. Nie ma się do czego przyzwyczajać !
Nie wbudowuje starego kolagenu w nic bo łańcuchy kolagenu zbudowane są z hydroksyproliny ale powstają z proliny tylko raz Nie posiadamy enzymów mogących ponownie używać hydroksyproliny
Takie preparaty to stare oszustwo jak wiele innych suplementów
Lepszy efekt daje twarożek zawierający prolinę