Czy siłownia podniesie samoocenę i doda męskości?

Witam mam oto pytanie dotyczace mojego stanu zdrowia mam 24 lata 1.77 wzrostu i waże około 70 kilogramow ostatniego czasu bardzo nie dbałem o siebie // moja postora wyglada jak 16 latek nie wygladam jak typowy meszczyzna w srednim wieku dodatkowo mam kompleksy i mam wrazenie ze wpadlem w depresje alkochol tylko piwo papierosów nie pale juz 3 miesiace chcialbym sie dowiedziec czy pujscie na silownie zmieni dotychczasowy efekt i jaka dieta

Polecałabym wybrać się do psychologa lub coacha, aby zająć się sprawami, które rzeczywiście są przyczyną problemów.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl