Powiększony brzuch pomimo zdrowego i racjonalnego odżywiania

Witam. Mam 32lata i ważę 75kg. Od.roku odżywiam się bardzo zdrowo i racjonalnie. Dlaczego więc mam wiecznie napompowany brzuch jak w 6 miesiącu ciąży? ?? Czy to że bardzo mało piję wody a strasznie dużo kawy może być przyczyną? ??

Przyczyną "napompowanego" brzucha bardzo często są słabe mięśnie. Aby brzuch był ładnie wymodelowany trzeba go ćwiczyć.

Warto również przyjrzeć się bliżej diecie. Czy nie obfituje w dużą ilość soli lub cukru.

Picie 1,5 - 3 l dziennie może pomóc w walce z tym problemem. Jeżeli pije Pani dużo kawy z dodatkami takimi jak śmietanka, cukier to należy pamiętać, że są to dodatkowe kalorie mogące powodować tycie.

Można również zrobić badania na nietolerancje pokarmowe.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl