Opuchnięty brzuch pomimo zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej

Witam , Zastanawia mnie mój brzuch od miesiąca chodzę na siłownie i bardziej robię ćwiczenia kardio ale brzuch jest taki sam rano jeszcze ujdzie a pod wieczór jest bardziej napuchniętych , staram sie w miarę odżywiać czyli pije wodę nie jem białego pieczywa itp

Witam serdecznie,

Ciężko stwierdzić jakie są powody obrzęku brzucha bez dokładnej analizy Pani obecnego żywienia oraz wywiadu zdrowotnego. Powodem wzdęć może być niewłaściwa dieta. być może spożywa Pani produkty wzdymające i dość ciężkostrawne. Bardzo dobrze że pije Pani dużo wody - zalecam około 1,5-2l czystej wody mineralnej Jeżeli byłaby Pani zainteresowana mogłabym prześledzić Pani obecna dietę i wskazać ewentualne błędy. W tym celu proszę opisać mi na maila Pani przykładowy dzień - co Pani zjada, w jakich porach, ile posiłków itp Chętnie pomogę i udzielę odpowiednich wskazówek

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk