Czy sperma mogła zostać przeniesiona ręką?

Witam! Dnia 18.07.2014 uprawiałem petting z moją dziewczyną na początku ona zrobiła mi dobrze ustami kiedy doszło do wytrysku an chusteczkę poszedłem do lazienki umyć ręce bardzo dokładnie jak i członka. Po jakiś 20-30 minutach znów zaczynaliśmy sie piescić tylko , że wtedy kiedy ona robiła mi dobrze ja wsadziłem jej palce do pochwy kiedy znów doszedłem wykonałem tą samą czynnóść co za pierwszy razem i moje pytanie brzmi czy plemniki mogły zostać przeniesione na palcach w jaki kolwiek sposób?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie zerowe. Na palcach umytej 30 minut wcześniej ręki nie było już najpewniej plemników zdolnych do zapłodnienia.