Czy syn jest znerwicowany, bo w ciąży piłam alkohol?

Witam mój synek skończy za tydzień rok jest pogodny i wesoły lecz troszkę nerwowy jak mu się coś zabiera mam na myśli telefon czy pilot od telewizora myślę że to wymusza ale martwi mnie to że ma momenty machania rączkami i nóżkami jednocześnie tak to wygląda jakby sztywnialy kończyny poza tym nie widzę rzadnych problemów przyznaje że w ciąży byłam nerwowa i na początku ciąży pilam alkohol tylko na poczatku i boję się że to ma wpływ a później pilam colę czy to ma znaczenie proszę o odpowiefz bo teraz bardzo się boję

oczywiście że te objawy są niepokojące. Powinien być zbadany przez neurologa , psychologa, Możliwe że potrzebuje leczenia w Ośrodku Rehabilitującym niemowlaki tzw. Rehabilitacja Wieku Rozwojowego . Potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego. Prosze nagrać te sztywnienia dziecka i pokazać neurologowi.