Czy taki ból może być z nadwagi?

Mam 21 lat od dłuższego czasu boli mnie lewa kość piszczelowa. Nieraz ból jest taki jak by ktoś mi śrube wkręcał w tą kość. Podobnie mam z lewą piętą, czasami to kuleje na tą nogę. Powiem jeszcze że jak siedzie to ta noga mi drętwieje. Jak kiedyś powiedziałem o tym Pani doktor to powiedziała że mam schudnąc i dała skierowanie na krew. Czy taki ból może być z nadwagi?

Witam serdecznie,
nadwaga może mieć wpływ na bóle stawowe, ale nie sądzę że opisany problem ma związek jedynie z nadmiernymi kilogramami. Być może cierpi Pan na dne moczanową lub rozwijają się jakieś zapalenia. Proszę koniecznie zmienić lekarza, ponieważ Pani doktor potraktowała Pana niepoważnie. Oczywiście należy też wykonać badania.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk