Zatrzymanie wagi podczas diety na przytycie

Próbuje przytyć i do tej pory szło mi to dobrze jednak teraz waga stanęła. Czy to zatrzymanie jest tylko chwilowe czy powinnam coś zmienić? Co zrobić aby waga dalej ruszyła?

Witam serdecznie,

Wahania wagi i zatrzymanie wzrostu kilogramów to normalne zjawisko podczas procesu tycia. Zatrzymanie może być chwilowe i należy to po prostu przeczekać. Jeżeli waga będzie się utrzymywała przez dłuższy czas proszę zmodyfikować dietę, dokładając jeszcze więcej kalorii. dieta musi być pełnowartościowa i bogata w węglowodany złożone, łatwo przyswajalne białko oraz tłuszcze roślinne.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Być, może Pani dieta jest niedostosowana energetycznie do Pani wysiłku fizycznego. I wydatek energetyczny = ilości pobieranej energii. Zachęcam do wizyty du dietetyka, który dostosuje dietę do wymagań Pani organizmu.