Czy takie jedzenie jest zdrowe?

Witam mam 20 lat i waze 60.6 kg mam 170 wzrostu choruje na niedoczynnosc tarczycy jem co 3 godziny ale moje posilki sa male rano jem tylko jedna kromke pieczywa chupkiego z warzywami i to samo pozniej natomiast ostatni posilek jem po 11 . O pozniej juz nic niejem i czy to jest zdrowe ? Dodam takrze ze jesc mi sie niechce juz potem . I co mam zrobic ?

Witam serdecznie,
to jak się Pani odżywia jest bardzo i to bardzo niezdrowe. Nie może się Pani tak głodzić ponieważ z czasem doprowadzi Pani do niebezpiecznych niedoborów oraz do problemów zdrowotnych.
Należy wprowadzić regularne posiłki i w ten sposób przyzwyczai Pani organizm do jedzenia. Apetyt sam się pojawi. Na chwilę obecną jada Pani zdecydowanie za mało co może także doprowadzić do zmian hormonalnych i zatrzymania miesiączkowania.
Chętnie zaproszę Panią na konsultację dietetyczną - pacjentów przyjmuję w Warszawie.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk