Czy takie odstępstwa mogą zaburzyć moją dietę?

Witam. Obecnie jestem na redukcji, staram się trzymać diety, mimo że póki co nie jestem w stanie wdrożyć ruchu ze względu na tryb pracy. Zazwyczaj się jej trzymam, ale wczoraj i dzisiaj nie zjadłam obiadu ani kolacji ze względu na brak czasu i możliwości. Czy takie dwa dni mocno zaburzą moją dietę?

Takie pytania należy kierować do dietetyka, który Pani układał dietę. Co do zasady omijanie posiłków nie jest korzystne, gdyż grozi nasileniu uczucia głodu w kolejnym dniu, powoduje też niedobory składników odżywczych. Jeśli chodzi o konkretny Pani przypadek - jedyną kompetentną osobą do udzielenia odpowiedzi jest autor Pani diety.