Czy takie zachowanie 3-latki jest niepokojące?

Dzień dobry moja córka ma prawie 3 latka i roku ma laleczkę która całkiem niedawno nie była dla niej ważna. Od jakiś 2 tygodni córka wszędzie chodzi z lala kapie się z nią, do babci jędze z lalka i na spacery też z lalka..... Do tego nie raz rozmawia z ta lalka i zamyka drzwi do pokoju.... Nie wiem czy jest to normalne czy powinnam się martwić.... Proszę i szybka odpowiedź...

Nie ma w tym nic niepokojącego. Proszę obserwować córkę, jej sposób zabawy z lalką i jeśli coś Panią zaniepokoi, sugeruję konsultację z psychologiem. Prawdopodobnie "fascynacja" lalką jest przejściowa i wkrótce minie, kiedy na horyzoncie pojawią się inne atrakcyjne zabawki lub aktywności.