Czy takie zachowanie dziewczyny to oznaka jakiejś choroby?

Witam. Mam następujący problem. Zdarza się, że dziewczyna momentalnie zasypia i nie mogę jej obudzić, nie ma z nią żadnego kontaktu. Staram się potrząsać nią, wołam, wyleje nawet szklankę zimnej wody, a ona dalej na nic nie reaguje. Dzisiejszej nocy sytuacja się powtórzyła z tym wyjątkiem, że jak poszedłem po szklankę wody, aby ją obudzić to leżała na ziemi, gdy wróciłem z kuchni. Nie mam pojęcia co się z nią dzieje, gdy już się wybudzi to kompletnie nie ma pojęcia co się stało. Czy mogą być to jakieś oznaki choroby? Wiem, że najlepiej udać się do lekarza, ale w obecnych czasach pandemii jest o to bardzo ciężko. Dziewczyna ma 27 lat, pracuje w Biedronce, ale powody zmęczenia nie powinny mieć moim zdaniem aż takich skutków.

Witam! Konieczna konsultacja neurologiczna i wykonanie badań laboratoryjnych, m.in EEG. Niektóre choroby mogą się manifestować snem napadowym, ale nie ma co spekulować, badania wskażą przyczynę i rozwiążą problem ew. leczenia. Powodzenia W. Łuczkowski.