Czy te wyniki świadczą o jakimś upośledzeniu?

Mój syn 35 lat  miał testy od psychologa metodą Wechslera wynik poniżej : Skała słowna : 49-67 Skala Bezsłowna : poniżej 45-66 Skala pełna : 48-64 Lekarz jest na urlopie więc się nie dowiem a wolę wiedzieć teraz czy ten wynik jest poprawny? Czy jest nie poprawny czy jest zaburzenie oraz czy mój syn ma upośledzenie???? Pozdrawiam

Dzień dobry. Nie jest możliwe odpowiedzieć na Pani pytanie. Test inteligencji WAIS jest to test, do którego analizy wyników, konieczny jest wgląd w wypełniony formularz odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie