Czy te zaburzenia są przejściowe?

Dzień dobry mam pytanie czy zmiany w mózgu po psychicznie najczęściej są nieodwracalne czy sa przejściowe? Tzn trwała bezsenność(brak uczucia potrzeby snu),ciągle zmęczenie,brak koncentracji,bóle głowy. Biorę systematycznie leki i chodziłem na terapię. Psychoze miałem 8 miesiącu temu od tamtej pory zero poprawy.bardzo proszę o odpowiedź

Witam Pana,
Proponuję aby spróbował Pan zająć się rozwojem fizycznym, czyli poćwiczył w domu. W tej chwili w internecie jest bardzo dużo różnych propozycji ćwiczeń fizycznych w domu, nagranych przez wybitnych sportowców. Proszę z tego skorzystać, być może takie rozwiązanie pomoże Panu skierowaniu swoich myśli na inne tory. Życzę powodzenia, Alicja Jankowska