Zupa krem z porów

Masz ochotę na coś dobrego i zdrowego? Spróbuj sycącej, kremowej zupy z porów. Przepis i instrukcje wykonania potrawy znajdziesz w naszym filmie. Smacznego!

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Dzień dobry,

Diben jest specjalistycznym środkiem postępowania dietetycznego u osób niedożywionych, zagrożonych niedożywieniem, związanym z chorobami takimi jak: insulinooporność, cukrzyca lub innymi zaburzeniami metabolizmu glukozy. Preparat ten wspomaga kontrolę cukru, zaspokaja potrzeby żywieniowe diabetyka i wspomaga procesy regeneracji. Według wskazań producenta Diben może zastąpić pełnowartościowy posiłek, ponieważ zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne białka, kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały, co w przypadku np. chemioterapii jest bardzo pomocne z uwagi na częsty całkowity brak apetytu u chorych. Diben wskazany jest również diabetykom, zmagającym się z tzw. stopą cukrzycową z uwagi na argininę oraz nienasycone kwasy tłuszczowe, które działają wspomagająco w procesie gojenia się ran. Producent preparatu Diben zapewnia, że jako specjalistyczny środek postępowania dietetycznego może zastępować posiłki, przy czym brak jest informacji na temat ewentualnego problemu uzależnienia się od tego preparatu. Producent zwraca natomiast uwagę na konieczność konsultacji z lekarzem prowadzącym przed rozpoczęciem stosowania preparatu, aby ustalić dawkowanie według indywidualnych potrzeb pacjenta. Zatem wątpliwości, które Pani ma, najlepiej skonsultować z lekarzem prowadzącym. Zapraszamy do lektury artykułu pod linkiem. Życzymy dużo zdrowia!

https://leki.abczdrowie.pl/p/diben-drink-o-smaku-owocow-lesnych-fresenius-kabi-polska-sp-z-o-o

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty