Czy to część kleszcza?

Witam, kąpiąc wieczorem córkę zobaczyłam że w pobliżu pachy ma coś chyba wbitego (zrobiłam zdjęcie, bo "gołym okiem" trudno było sprawdzić), wielkość ok. 3 mm. Nie mam pojęcia co to może być, przypuszczam, że część kleszcza.

Córeczka drapała się w tamtym miejscu, mogła go częściowo usunąć. Nie wiem, czy można tu załączyć zdjęcie. Wygląda w powiększeniu, jakby część słonecznika wystawała (ta grubsza), kolor brązowy.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Nie można wykluczyć, że jest to fragment kleszcza. W przypadku wątpliwości lub kłopotów z wyjęciem prosimy udać się do lekarza, który pomoże w prawidłowym usunięciu kleszcza.