Czy to jest jednak spowodowane alergią?

Witam, dziecko ma 3,5 roku, problem zaczął się gdy skończyło rok, wylądowała w szpitalu z podejrzeniem alergii pokarmowej, dostała wysypki, badania z krwi nie wykazały w sumie nic, wszyscy mówili że trzeba czekać na testy skórne które moge zrobić w wieku 4 lat, bylam u dwóch alergologów i poza maściami które mi przepisywali niczego się nie dowiedzialam, podawałam jej mleko bebilon pepti do 2 roku życia, aktualnie je prawie wszystko, lekka wysypka dostała ale nikt diety nie zalecał która by miała cos wyeliminować, jednak problem tkwi w śnie dziecka, budzi się co chwile, płaczę, ma wzdecia, jak na ten wiek to dość dziwne, je to co zawsze, od czasu do czasu podaje jej zalecony przez pediatre zyrtec i przesypia po tym cala noc, czyli jednak jest to spowodowane alergia? Nawet jeśli w dzień nic jej nie jest?
KOBIETA, 24 LAT 9 miesięcy temu

Jakie zwierzę będzie odpowiednie dla alergika?

Kochasz zwierzęta, ale zdiagnozowano u ciebie alergię? Spróbuj wybrać takiego pupila, który nie będzie działał uczulająco. Miłośnicy kotów powinni wybrać nevę masquarade lub kota syberyjskiego. Sprawdzą się także rasy gubiące mniej sierści, między innymi devon rex lub cornish rex. Istotny jest też kolor ? mniej uczulający będzie biały pupil.

Wiele na to wskazuje. Sugeruję przeprowadzenie diety eliminacyjnej - rezygnować z określonych produktów (np. mleka i jego przetworów, zbóż zawierających gluten itd) i obserwować, kiedy objawy ustępują. Eliminacja powinna potrwać minimum kilka dni dla każdej z grup.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty