Czy to jest jednak spowodowane alergią?

Witam, dziecko ma 3,5 roku, problem zaczął się gdy skończyło rok, wylądowała w szpitalu z podejrzeniem alergii pokarmowej, dostała wysypki, badania z krwi nie wykazały w sumie nic, wszyscy mówili że trzeba czekać na testy skórne które moge zrobić w wieku 4 lat, bylam u dwóch alergologów i poza maściami które mi przepisywali niczego się nie dowiedzialam, podawałam jej mleko bebilon pepti do 2 roku życia, aktualnie je prawie wszystko, lekka wysypka dostała ale nikt diety nie zalecał która by miała cos wyeliminować, jednak problem tkwi w śnie dziecka, budzi się co chwile, płaczę, ma wzdecia, jak na ten wiek to dość dziwne, je to co zawsze, od czasu do czasu podaje jej zalecony przez pediatre zyrtec i przesypia po tym cala noc, czyli jednak jest to spowodowane alergia? Nawet jeśli w dzień nic jej nie jest?

Wiele na to wskazuje. Sugeruję przeprowadzenie diety eliminacyjnej - rezygnować z określonych produktów (np. mleka i jego przetworów, zbóż zawierających gluten itd) i obserwować, kiedy objawy ustępują. Eliminacja powinna potrwać minimum kilka dni dla każdej z grup.