Czy to może być krwawienie owulacyjne bądź implantacyjne?

Witam. Zacznę od tego że 2 tyg temu odstawilam tabletki anty i od tej pory posiadam dość nieregularne cykle miesiaczkowe na ogół trwają zazwyczaj 27/28 dni. Ostatnia miesiaczka skończyła mi się po 6 dniach 02.04 następnie po nich nadeszły dni płodne wnioskując po ilości wydzielanego sluzu, owulacja z tego co wiem powinnabyla pojawić się 10.04 lub 11.04. Ale rzecz w tym że po 3 dniach od mniemanej owulacji pojawiły mi się różowe plemienia które trwają do dziś 16.04 widoczne na papierze toaletowym bądź bieliźnie.Dzis jednak doszły jeszcze bóle podbrzusza i klucie w jajniku. Zastanawiam się czy jest to spowodowane zmianami hormonalnymi czy też możliwe jest że to może być krwawieniem owulacyjnym bądź implantacyjnym? Bardzo prosze o jakieś sugestie i opinie które pomogły by mi chociaż trochę wyjaśnić ta sytuację.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki. Jeżeli wynik będzie ujemny, a objawy będą się utrzymywać, konieczna będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!