Czy to może być polineuropatia?

Czy to może być polineuropatia ? Od kilku miesięcy miałem dosyć krótkie drętwienia nóg i rąk szczególnie w porze nocnej do tego stopnia że budziłem się w nocy dodatkowo miałem trochę słabsze czucie i uczucie ciepła w lewej stopie byłem na konsultacji u neurologa który przepisał mi Tiolip i magnez B6 lekarz raczej wykluczył stwardnienie rozsiane powiedział że może to być spowodowane niedoborem witamin oraz powiedział że jeśli przepisane suplementy nie pomogą trzeba zrobić badanie EMG pod kątem polineuropatii dodam też że krótko przed wizytą u neurologa owe drętwienia zaczęły stopniowo ustępować samoistnie podczas pobytu na urlopie dodam że pracuję dosyć ciężko w fizycznie także w nocy oraz pijam dosyć mocne kawy w czasie pracy.Dodam że drętwienia zdarzały się również za dnia.W chwili obecnej drętwienia ustały niemal całkowicie od czasu do czasu mam chwilowe dreszcze w obrębie nóg rąk i głowy. Moje objawy nasilają się często po wypiciu mocnej kawy.Dodatkowo podczas długiego siedzenia przed komputerem mam kręcące bóle stawów łokci i nadgarstków i w wtedy czasem pojawiają się lekkie drętwienia dłoni. Czy to może być jakaś poważna choroba układu nerwowego ?

Do dalszej diagnostyki! Na pewno ważna zdrowa dieta, więcej płynów, ale NIE KAWY! Ćwiczenia usprawniające! Moze suplementy witaminowe...
do interpretacji klinicznej . Ważne objawy, stan funkcjonalny , fizyczny i psychiczny. Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne, analiza dotychczasowych wyników badań. Ważna ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, pracy, sprawności etc
Pozdrawiam i zapraszam