Czy to może być spowodowane częstym stresem?

Siedziałem na podłodze oglądając tv i nagle wszystko na ułamek sekundy albo i jeszcze krócej przekręciło się na bok na prawą stronę następnie dziwnie zacząłem się czuć ale po niedługim czasie wszystko wróciło do normy. Czy to może być spowodowane częstym stresem?

Witam Pana. Zarówno częsty jak i intensywny stres może wpływać upośledzająco na działanie naszych zmysłów. Jeśli trafnie rozpoznał Pan związek przyczynowo-skutkowy to warto byłoby zająć się zdobyciem umiejętności redukowania stresu i ilości sytuacji w Pana życiu, w których on występuje. W tym celu będzie Pan potrzebował bezpośredniego kontaktu z psychologiem, który może Panu pomóc zdobyć te umiejętności. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Podobne objawy mogą mieć różne tło. Jeśli było jednorazowe, może nie oznaczać nic poważnego. Jeśli jednak podobne lub inne zaburzenia widzenia czy innych funkcji poznawczych by się powtarzały- warto skonsultować się z lekarzem. Po diagnostyce skieruje na dalsze badania )w razie potrzeby).