Czy to zmęczenie po posiłku można łączyć z mycoplasmą?

Rano, przed wyjściem do pracy jem śniadanie około godz. 6:30, kolejny posiłek to obiad w pracy około godziny 11:30. Po obiedzie zwykle jestem bardzo ospały, zmęczony i to tak, że przestaję być wydajny w pracy. Od kilku lat bolą mnie pośladki przy siedzeniu, piecze język, bolą mięśnie ud, czasem odczuwam mrowienia i drętwienia skóry. Leczyłem przewlekłą mycoplasma pneumoniae, po tym leczeniu było lepiej, ale objawy nie zniknęły do końca. Czy to zmęczenie po posiłku można łączyć z M.P.? Około 10 lat temu miałem podobne objawy, choć o wiele silniejsze. Co dziwne odczuwam to po jedzeniu stołówkowym, po domowym o wiele mniej.
Lek. Michał Lenard

Przyczyn przewlekłego zmęczenia może być wiele, m. in. zaburzenia hormonalne, czy nawet alergie pokarmowe. Sugeruję zwrócić się do lekarza rodzinnego w celu wykonania odpowiednich badań. Pozdrawiam!